Veľká knižka ZVIERATÁ pre malých rozprávačov
Súvisiaci tovar
Novinka
Chlapčenské papuče Superfit Bill 0-808271-0100 Schwarz
Skladom
(2 ks)
24,02 €
+ ďalšie
Akcia
31,28 €
–15 %
Detské papuče Superfit Spotty 1-009248-7020 Hellgrun
Skladom
(2 ks)
26,44 €
Podrobný popis
Viete, kde všade žijú zvieratá? V lesoch, na poliach, v mestách... Na súši, vo vode aj vo vzduchu. U nás vo vnútrozemí, pri mori aj v hlbokých vodách oceánov, v pralese, v savane, a dokonca aj v nehostinnej púšti alebo za polárnym kruhom, v oblastiach večného snehu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské knihy |
|---|---|
| EAN: | 9788076772557 |
| Šírka: | 245 mm |
| Hĺbka: | 8 mm |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Výška: | 325 mm |
| Papier: | lepenka |
| Počet strán: | 14 |
| Väzba: | leporelo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
