Veľká knižka NA STAVBE pre malých rozprávačov
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské knihy |
|---|---|
| EAN: | 9788076770874 |
| Šírka: | 258 mm |
| Hĺbka: | 8 mm |
| Hmotnosť: | 0.485 kg |
| Výška: | 336 mm |
| Papier: | lepenka |
| Väzba: | leporelo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
