KDE JE ŽABKA ELLA? – Pohlaď a nájdi!
Súvisiaci tovar
Akcia
od 37,33 € až –9 %
Barefoot Froddo - Canvas T-bar - Gold shine - G1700423-1
Skladom
(1 ks)
od 33,70 €
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské knihy |
|---|---|
| EAN: | 9788088344643 |
| Šírka: | 200 mm |
| Hĺbka: | 14 mm |
| Hmotnosť: | 0.284 kg |
| Výška: | 200 mm |
| Papier: | lepenka |
| Počet strán: | 10 |
| Väzba: | leporelo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
