EWA & VARŠAVA ─ Mesto plné samolepiek
Súvisiaci tovar
Akcia
31,28 €
–11 %
Detské papuče Superfit Spotty 1-009248-2020 Grau
Skladom
(2 ks)
27,65 €
Akcia
19,24 €
–12 %
Detské papuče Peon Dinosaurus MI/024 JS
Skladom
(1 ks)
16,82 €
+ ďalšie
Podrobný popis
Obľúbená séria minimiky prichádza s ďalšou novinkou v podobe zábavnej samolepkovej knižky, v ktorej budú deti spoločne s bábikou Ewou a jej kamarátkami Agnieszkou a Olgou objavovať najznámejšie kúty poľskej metropoly Varšavy. Tamojšie scenérie môžu dopĺňať množstvom krásnych, opakovane použiteľných samolepiek podľa vlastnej fantázie av knižke nájdu aj mnoho zaujímavých informácií o varšavských pamiatkach, významných miestach, ale tiež napríklad o poľskej kultúre.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské knihy |
|---|---|
| EAN: | 9788076770010 |
| Šírka: | 240 mm |
| Hĺbka: | 3 mm |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Výška: | 310 mm |
| Papier: | obálka 450 g/m2, vnitřní strany 170 g/m2, natíraný mat |
| Počet strán: | 24 |
| Väzba: | V1 - tři skobky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
