BAAGL Vrecko Skate Ska
Súvisiaci tovar
Akcia
od 37,33 € až –9 %
Barefoot Froddo - Canvas T-bar - Gold shine - G1700423-1
Skladom
(1 ks)
od 33,70 €
Podrobný popis
• Vrecko na cvičky alebo prezuvky s logom BAAGL, ktoré v tme svietia
• Zdrhovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrecká na prezuvky |
|---|---|
| EAN: | 8595054281373 |
| Farba: | Černá |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šírka: | 360 mm |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Značka: | Baagl |
| Výška: | 460 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
