BAAGL Vrecko s vreckom Futbal Hráč
Súvisiaci tovar
Novinka
Chlapčenské papuče Superfit Bill 0-808271-0100 Schwarz
Skladom
(2 ks)
24,02 €
+ ďalšie
Akcia
od 37,33 € až –9 %
Barefoot Froddo - Canvas T-bar - Gold shine - G1700423-1
Skladom
(1 ks)
od 33,70 €
Podrobný popis
• Vrecko na obuv či iné voľnočasové aktivity.
• Vrecko je vybavené karabínkou vďaka, ktoré ho možno pripevniť na aktovku.
• Vrecko je vyrobené z pevného umývateľného materiálu av jeho dolnej časti je umiestnené praktické vrecko na zips.
• Zdrhovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrecká na prezuvky |
|---|---|
| EAN: | 8595689342425 |
| Farba: | Zelená |
| Šírka: | 360 mm |
| Balenie: | 10 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Značka: | Baagl |
| Výška: | 460 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
