BAAGL Vrecko na obuv Supergirl – STAY CALM
Súvisiaci tovar
Akcia
31,28 €
–11 %
Detské papuče Superfit Spotty 1-009248-2020 Grau
Skladom
(2 ks)
27,65 €
Podrobný popis
Vrecko na obuv z pevného, umývateľného materiálu. Zdrhovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrecká na prezuvky |
|---|---|
| EAN: | 8595054244514 |
| Farba: | Růžová |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šírka: | 340 mm |
| Balenie: | jednotlivě v PP sáčku, hromadně v kartonu po 100 ks |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Značka: | Baagl |
| Výška: | 420 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
