BAAGL Vrecko na obuv Srdce – HEARTS
Súvisiaci tovar
Detské svietiace tenisky Richter 4900 3271 1211 Cameo
Skladom
(1 ks)
od 48,22 €
+ ďalšie
Podrobný popis
• Vrecko na cvičky alebo prezuvky z pevného umývateľného materiálu
• Zdrhovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrecká na prezuvky |
|---|---|
| EAN: | 8595054253417 |
| Farba: | Červená |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šírka: | 340 mm |
| Balenie: | 100 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Výška: | 420 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
