BAAGL Vrecko Americký futbal - TOUCHDOWN
Súvisiaci tovar
Akcia
19,24 €
–12 %
Detské papuče Peon Dinosaurus MI/024 JS
Skladom
(1 ks)
16,82 €
+ ďalšie
Podrobný popis
• Vrecko na cvičky alebo prezuvky z pevného umývateľného materiálu.
• Zdrhovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrecká na prezuvky |
|---|---|
| EAN: | 8595054277475 |
| Farba: | Černá |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šírka: | 360 mm |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Značka: | Baagl |
| Výška: | 460 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
